MENU
Jesteś tutaj: Dla dorosłych Sklep erotyczny online

Sklep erotyczny online

08:47, dnia 09 kwiecień 2021r.
Kategoria:Dla dorosłych
236
0

Sklep erotyczny online – jak wybrać?

W dobie pandemii Covid-19, popularność sklepów internetowych znacznie wzrosła. Koronawirus wpłynął na życie ludzi na całym świecie i zmienił radykalnie ich wybory. Wielu z nas, ze względu na zamknięcie sklepów czy galerii handlowych, przeniosło się do robienia zakupów w internecie. Od marca 2020 roku, sprzedaż online wzrosła o około 1/3 (w porównaniu do poprzednich lat), praktycznie w każdej branży. Nie inaczej jest w przypadku seks shopów. Ze względu na zamknięcie sklepów erotycznych, wielu klientów przeniosło się do zakupów online. Inna część z was, zawsze wolała zakupy przez internet, tłumacząc je jako bardziej dyskretne. Teraz nasuwa się pytanie - na co powinniście zwrócić uwagę, aby wybrać odpowiedni internetowy seks shop?

Dobry sklep ma...

Po pierwsze, bardzo ważnym parametrem jest szeroka gama produktów, którą oferuje sklep. Po co kupować w kilku punktach, skoro są strony, które oferują wszystko czego chcecie (i znacznie więcej) w jednym miejscu?

Dobrym przykładem jest masturbator dla mężczyzn. Bez odpowiedniego lubrykantu, może spowodować otarcia. Zamówienie tych dwóch rzeczy w osobnych sklepach, jest nie tylko kosztowne (dodatkowe kwoty wysyłki liczone podwójnie), ale i kłopotliwe (różne daty dostarczenia, nie zawsze dyskretne przesyłki). Poza tym często zdarza się, że kupując w pakiecie dostajecie lepszą cenę.

Świetnie wyposażony sklep erotyczny, oprócz standardowych gadżetów takich jak: wibratory, dilda czy seksowna bielizna, w swojej ofercie powinien posiadać inne pozycje. Do takich akcesoriów możemy zaliczyć stymulatory powietrzne, meble do seksu, elektrostymulatory, czy dla bardziej odważnych akcesoria analne czy BDSM. Słowem – powinien być rajem dla wszelkiej masy fetyszystów.

Przy wybieraniu internetowego seks shopu do zakupów, zwróćcie uwagę na jakość oraz markę gadżetów. Wiadomo, że im lepsza marka oraz jakość wykonania, tym wyższa cena. Czasem warto zapłacić trochę więcej, aby być w pełni zadowolonym z produktu. W końcu przy prawidłowym użytkowaniu, zabawki mogą wam służyć latami. Ponadto, produkty znanych marek (o wyrobionej renomie) są częściej kupowane co oznacza, że mają dobrą opinię wśród klientów. Są innowacyjne, dyskretne i estetyczne. Do uznanych marek produktów z branży erotycznej, możemy zaliczyć wibratory firm Fun Factory oraz Womanizer, masturbatory Fleshlight czy stymulatory firmy Satisfyer.

Zdarza się, że niektóre gadżety posiadają dodatkowe funkcje, tak jak w przypadku masturbatora dla mężczyzn firmy Myhixel. Posiada on możliwość treningu masturbacyjnego, który ćwiczy wydolność seksualną.

Takich zabawek mamy więcej

Vlog, blog, forum – czyli fachowa porada (i nowinki) dostępne na miejscu

Dodatkowym, a stosunkowo rzadko spotykanym atutem internetowego sklepu erotycznego, może być blog z ciekawymi artykułami. Jeszcze lepiej, gdy sklep ma forum, na którym klienci mogą wymieniać swoje spostrzeżenia, uwagi oraz opinie, na temat zakupionych gadżetów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Często przed zakupami starasz się znaleźć jak najwięcej informacji na temat produktu, który planujesz nabyć. Dzięki temu nie musisz szukać wiadomości na różnych stronach - masz wszystko w jednym miejscu. A jeśli nie uda Ci się znaleźć odpowiedzi na pytania, sam możesz założyć nowy wątek. Użytkownicy, którzy posiadają już daną rzecz, zazwyczaj chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami.

Na blogu, oprócz rankingów gadżetów czy kosmetyków erotycznych, możesz znaleźć wiele ciekawych artykułów opisujących gadżety czy porady pomagające urozmaicić życie seksualne.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*