MENU
Jesteś tutaj: Firmy pogrzebowe Nagrobki urnowe w Warszawie

Nagrobki urnowe w Warszawie

13:14, dnia 11 maj 2021r.
Kategoria:Firmy pogrzebowe
112
0

nagrobki urnowe warszawaOd pewnego czasu, coraz bardziej popularna staje się kremacja zmarłych. Z tego powodu wzrasta zainteresowanie oraz zapotrzebowanie, na nagrobki urnowe w Warszawie. Z każdym rokiem coraz większe grono osób, docenia zalety jakie niosą ze sobą urny. Wiąże się to przede wszystkim z problemem miejsca na cmentarzach metropolitarnych. Urna, miejsca do pochowania bliskiego zmarłego, potrzebuje znacznie mniej. Co za tym idzie, także koszty pogrzebu stają się nieco niższe.

Urna - eleganckie i piękne naczynie na prochy najbliższych

Produkowane przez nas urny i nagrobki urnowe, wyróżniają się oryginalnym wyglądem i wzornictwem. Pochówek w nowoczesnym pomniku urnowym, w oddaniu czci zmarłemu nie różni się od tradycyjnego nagrobku trumiennego.

Wybierając nagrobek urnowy w Warszawie musicie Państwo zwrócić uwagę na to, z czego będzie wykonany. Tak jak przy tradycyjnych nagrobkach, najlepszym kamieniem na nagrobki urnowe jest granit.

Same nagrobki z urnami, mogą stanowić osobne miejsce pochówku. Szczególnym jednak uznaniem, cieszą się nagrobki urnowe rodzinne, w których mieszczą się co najmniej dwie urny. Taki nagrobek jest popularny zwłaszcza w rodzinach wielopokoleniowych. Część z Państwa decyduje się na pochowanie najbliższych w
kolumbariach. W ten sposób również wspaniale można upamiętnić bliską osobę. Musicie wiedzieć, że nagrobki urnowe chociaż są niedużych rozmiarów, mają miejsce na postawienie znicza czy wiązanki kwiatów.

Miecznikowscy – tradycja i nowoczesność już nie muszą się wykluczać

Nasz Zakład Kamieniarski Kamień Naturalny i Sztuczny Miecznikowscy, działa nieprzerwanie od 1987 roku. Jako firma specjalizujemy się szczególnie w wykonywaniu nagrobków z kamienia naturalnego jakim jest granit. Od lat realizujemy zamówienia, a Państwo w uznaniu dla naszego doświadczenia i profesjonalizmu, często polecają nas innym. Za co serdecznie dziękujemy!

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości granity, pochodzące z każdego zakątka globu. Do ich profesjonalnej obróbki, używamy jedynie najlepszych na rynku kamieniarskim narzędzi i maszyn.

W ofercie posiadamy nagrobki w kwaterach urnowych oraz tablice do kolumbariów. Wymiary nagrobków są różne i uzależnione od wymiarów grobów. Stąd nagrobki w dużej mierze są robione na indywidualne zamówienie. Ich bryła zależy również od ilości napisów, jakie muszą być zmieszczone na małej przestrzeni. Pomagamy w doborze bryły oraz wykonujemy projekty tak, aby wykonany nagrobek (w stu procentach) odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Małe nie znaczy brzydkie

Nagrobki urnowe udostępniane na cmentarzach w Warszawie, są zazwyczaj niewielkich rozmiarów. Mimo małych gabarytów, możliwości jest wiele - począwszy od prostych płyt, a skończywszy na rzeźbie. Małe wymiary, jakie mają pomniki cmentarne na urnę, nie przeszkadzają, aby stworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Przy pracy nad projektem, ważne jest wzięcie pod uwagę obowiązujących w obrębie nekropolii restrykcji, dotyczących rozmiaru nagrobka i elementów mu towarzyszących. Klientów zainteresowanych powierzeniem nam prac nad pomnikiem na urnę, zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami naszej pracowni kamieniarskiej. To oczywiście tylko drobne przykłady tego, co możemy dla Państwa zrobić.

Wśród wykonywanych przez nas nagrobków w kwaterach urnowych, oferujemy Państwu nagrobki ziemne w wersji pojedynczej (jedna urna) i rodzinnej (dwie i więcej urn) oraz nagrobki murowane również w wersji pojedynczej i rodzinnej. Możemy także wykonać tablice do kolumbariów (czyli miejsc naziemnych, posiadających nisze przeznaczone do pochowania prochów w urnie).

Wymiary nowoczesnych nagrobków urnowych są ustalane indywidualnie, a ich bryła zależy np. od ilości napisów jakie mają być na nich zamieszczone. Pomagamy w doborze oraz wykonujemy projekty tak, aby wykonany nagrobek odpowiadał Państwa wyobrażeniom.

Urna – ogranicza Państwa budżet, a nie wyobraźnia

W ciągłej sprzedaży posiadamy różne rodzaje urn, w które możecie się Państwo zaopatrzyć. Są to urny:

  • ceramiczne,
  • drewniane,
  • kamienne (granitowe i marmurowe),
  • metalowe i mosiężne,
  • szklane.

Wszystkie wykonane z wysokiej jakości surowca.

W asortymencie mamy tylko egzemplarze solidne, dzięki którym prochy zmarłego w godny sposób trafią na miejsce ostatecznego pochówku.

Działamy na terenie Warszawy, zapewniając wysoką jakość obsługi dla klientów decydujących się na nagrobki na urny.

W czasie ustalania projektu (na podstawie którego wykonamy dla Państwa nagrobek urnowy w Warszawie), przedstawimy także cenę za nagrobek urnowy. Kwota za taki nagrobek waha się od tysiąca do kilku tysięcy złotych - w zależności od użytego materiału oraz dodatków jakimi będą Państwo zainteresowani.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że w temacie urn, nie znajdą Państwo lepszych fachowców (nie tylko w Warszawie).

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*