MENU
Jesteś tutaj: Wyposażenie domu Nowoczesne umywalki od polskiego producenta

Nowoczesne umywalki od polskiego producenta

10:31, dnia 20 luty 2022r.
Kategoria:Wyposażenie domu
188
0

Nowoczesne umywalki od polskiego producenta - Manufaktura Ravon zaprasza 

Zacznijmy od początku. Są trzy główne typy umywalek, które rozróżniają się w zależności od sposobu montażu:

 • umywalki wolnostojące,
 • umywalki wpuszczane w blat,
 • umywalki nablatowe.

Każda z nich ma swoich zadeklarowanych zwolenników, a żadna nie ma przeciwników. Po prostu. Dlaczego? Bo o ceramice łazienkowej z Ravon, złego słowa powiedzieć się nie da. 
Zatem nie ważne na który typ się zdecydujecie, wszystkie doskonale spełnią swoją rolę! Co więcej – zachwycą Was możliwościami jakie dają, a jeszcze bardziej swoją niepospolitą urodą. Bo jak urządzać łazienkę z klasą i z pomysłem, to tylko w umywalki personalizowane z Ravon. 

Jak Ravon zamienił zlew łazienkowy w dzieło sztuki?

Najprościej ujmując – wkładając serce w to co robimy. Nasza manufaktura powstała w Polsce, by pokazać, że „Polak potrafi”. 

Bazujemy na najlepszej na świecie technologii – ludzkich rękach. Dzięki temu jesteśmy w stanie skastomizować każdą zamówioną umywalkę, na dowolnym etapie jej tworzenia. Jest to też powód, dlaczego nasze produkty są takie wyjątkowe. 

Stanowią idealny miks: 

 • głowy: pomysły na nowe wzory, związane z chęcią kreowania piękniejszej rzeczywistości,
 • serca:  pasji do tego co robimy,
 • dłoni: najwspanialszego i najczulszego narzędzia.

Stawiamy na balans między tym co zachwyca, a tym co wyjątkowo trwałe i komfortowe w użytkowaniu.Jesteśmy kompleksowi. Słuchamy Was (naszych drogich klientów) oraz trzymamy rękę na pulsie nowinek. Wiemy jakie są trendy we wzornictwie i jakie technologie powstają w dziedzinie ceramiki łazienkowej. Inspirujecie nas, by nie „siadać na laurach”, a wciąż tworzyć lepsze, jeszcze bardziej imponujące umywalki i wanny.

Wszystko powstaje u nas w technice „hand-made”. To cudowne jak nowoczesne rozwiązania i ponadczasowy design, może iść „ramię w ramię” z poszanowaniem dla tradycji i kultywowaniem prawdziwego rzemiosła i kunsztu. 

Pamiętamy w procesie o tym, że wizualny majstersztyk musi nieść ze sobą także maksymalną wygodę użytkowania. Dlatego ściśle rozpisujemy projekty, by:

 • wymiary,
 • kąty, 
 • były po prostu ergonomiczne i zgodne z prawami natury.

Każda z naszych umywalek jest efektem precyzyjnej i pełnej cierpliwości pracy ludzkich rąk. Nie ma kompromisów, by pójść w automatykę i robić więcej w tym samym czasie. Kupując produkt rzemieślniczy ze znaczkiem Ravon, pokazujecie szacunek do wielu godzin pracy. Odwdzięczamy się najlepiej jak możemy, tworząc dzieła wyrafinowane, subtelne, uniwersalne, ale i wyjątkowo trwałe.

Gwarancja wieloletniego używania umywalek Ravon wywodzi się nie tylko z filozofii hand made i kunsztu. To także zasługa naszych autorskich kompozytów:

 • Qualtec – na bazie żywic poliestrowych z włóknem szklanym i polimerem. Przyjemny i ciepły w dotyku, idealnie gładki i bardzo wytrzymały, mimo że plastyczny,
 • Marmonit – sztuczny marmur. Charakteryzuje się większą odpornością na czynniki zewnętrzne niż pierwowzór. Nadaje umywalkom piękny połysk. Doskonały do cienkich ścianek i rantów. Plastyczny, elastyczny i trwały,
 • PureStone – najbardziej wytrzymały z wszystkich wymienionych. Może być w macie lub połysku. Polecany do miejsc wysokiej użyteczności publicznej (publiczne łazienki, toalety w restauracjach, etc). Daje się lekko formować,
 • PuroMetal – złoto, cyna, miedź, mosiądz. Wykorzystywany przez nas głównie do zdobień. Może być zabezpieczony specjalnymi środkami lub bez impregnacji, by starzał się jak prawdziwe metale: rdzewiał, zachodził patyną, etc. 

Personalizacja umywalek dla łazienek przyszłości

Każdą z naszych umywalek możemy pomalować na dowolny kolor (lub kolory) z palety RAL lub naszej autorskiej. Wyposażyć w korek typu „klik-klak” w kolorze ceramiki łazienkowej. Umywalki personalizowane dzięki tym wszystkim zabiegom estetycznym, staną się prawdziwymi dziełami sztuki (nie tylko użytkowej). 
Jesteśmy po to, by spełniać wasze marzenia. U nas „indywidualne podejście” nie jest sloganem reklamowym. Każdą z umywalek nablatowych czy umywalek wolnostojących (jak trzeba to także umywalek wpuszczanych w blat), możemy ozdobić ręcznie malowanym wzorem. Wystarczy, że dostarczycie nam swój rysunek, grafikę, szablon, a my go dla Was wykonamy.
Umywalki stojące z grafiką - czy może być bardziej awangardowo i z klasą? Manufaktura Ravon (ravon.pl) to ponadprzeciętna jakość i kunszt oraz uroda produktów, w cenie na którą Was stać.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*