MENU
Jesteś tutaj: Dla dorosłych Przyszłość seksu

Przyszłość seksu

08:47, dnia 22 kwiecień 2022r.
Kategoria:Dla dorosłych
282
0

Seks przeszedł długą drogę w ciągu ostatnich 10 lat

Nie tylko pod względem akceptacji i świadomości kulturowej, ale także technologii. Dawno minęły czasy nieporęcznych, różowych plastikowych wibratorów w kształcie królików i zabawek erotycznych, które przypominają podróbki. Dzisiejsze zabawki są projektowane przez edukatorów seksualnych, lekarzy i niektórych z największych sekspertów na świecie. Są one wyposażone w najwyższej jakości silikon chirurgiczny, solidną łączność Bluetooth, programowalne wzorce wibracji i wiele silników zaprojektowanych z myślą o dobrej zabawie.

Przed nami jeszcze kilka miesięcy chłodnej pogody, co oznacza, że ​​jest to świetna pora roku, aby zainwestować w zajęcia w pomieszczeniach, aby trochę zadbać o siebie. Oto niektóre z naszych ulubionych zabawek erotycznych, wibratorów, inteligentnych wibratorów, osobistych masażerów różdżkowych i akcesoriów, które osobiście przetestowaliśmy. Jest tu coś dla każdego, każdej płci i każdego ciała. Język tych produktów nie zawsze uwzględnia płeć, ale podeszliśmy do testowania z nastawieniem uwzględniającym płeć, testując je z różnymi genitaliami, ciałami i partnerami.

Nadal nie widzisz niczego, co lubisz? Koniecznie zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami dotyczącymi sypialni na temat najlepszych dźwięków do snu, najlepszych materacy i najlepszych maszyn dźwiękowych.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*