MENU
Jesteś tutaj: Mechanika / Regeneracja Czyszczenie i regeneracja DPF Józefów

Czyszczenie i regeneracja DPF Józefów

15:17, dnia 03 maj 2022r.
321
0

czyszczenie i regeneracja DPF

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego Twój samochód ostatnio tak dużo pali? Dlaczego Twój samochód tak bardzo przyspiesza podczas postoju?

Te objawy mogą wskazywać na zatkany filtr DPF. Jeśli chcesz, możesz zbagatelizować te objawy. Nietrudno zauważyć, że zamiast wydawać setki na regenerację filtra DPF, zatkany silnik będzie Cię kosztował tysiące.

Jeśli odczuwasz następujące objawy:

  • Spadek mocy samochodu.
  • Zwiększona praca silnika na biegu jałowym.
  • Znacząco wyższe zużycie paliwa.
  • Szarpanie przy przyspieszaniu.
  • Silny zapach spalin.
  • Czarny dym wydobywający się z tyłu samochodu.

Nie czekaj! Umów się z nami na wizytę w celu wymiany filtra cząstek stałych. Jesteśmy najlepszym wyborem w Józefowie.

Chcesz samodzielnie wyczyścić filtr DPF?

Filtr można wyczyścić samodzielnie. Z filtrem można dużo jeździć (co najmniej kilkadziesiąt kilometrów). Przy odpowiedniej prędkości obrotowej silnika temperatura wypali sadzę, która osadziła się w filtrze.

Ważne jest, aby wiedzieć, że samo oczyszczenie filtra z sadzy nie wystarczy. Z biegiem czasu w filtrze może osadzać się sadza, której nie można usunąć podczas jazdy. Po pewnym czasie użytkowania pojazdu z silnikiem Diesla warto sprawdzić, czy filtr cząstek stałych nie uległ zatkaniu. Dotyczy to zwłaszcza samochodów, którymi jeździ się na krótkich trasach (do pracy, na zakupy lub do szkoły).

DPF - samodzielne czyszczenie filtra jest dobrym środkiem zapobiegawczym, ale nie uchroni Cię przed jego eksploatacją.

Wiemy, że dbasz o swój samochód. Nawet jeśli nie wyrzucasz regularnie sadzy na drogi, kanały filtracyjne Twojego samochodu są wciąż narażone na działanie pyłu, popiołu i innych zanieczyszczeń. Przepływ spalin staje się coraz trudniejszy. Objawy te powinny być sygnałem ostrzegawczym, że należy przeprowadzić procedurę regeneracji filtra DPF. Zapraszamy do kontaktu z Józefowem w

celu umówienia się na osobistą wizytę w Warszawie lub przesłanie filtra na nasz adres. Nie czekaj, aż regeneracja DPF zostanie wykonana w ostatniej chwili. Możesz jeszcze zatrzeć silnik i inne podzespoły.

Czyszczenie filtra DPF. Józefów powierza profesjonalistom Stabilis

Stabilis to nasza firma. Jesteśmy specjalistami w zakresie czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych. Zajmujemy się również filtrami innymi niż DPF.

  •  FAP,
  • SCR,
  • DOC,
  •  i katalizatorami.

Najlepszą dostępną na rynku maszyną do regeneracji hydrodynamicznej jest ta, którą posiadamy w naszym warsztacie, wyprodukowana przez szwajcarską firmę FFSolution. Nasze płyny są biodegradowalne i mocne, ale także specjalistyczne. Dzięki temu filtry zachowują od 98 do 99 procent swojej pierwotnej sprawności. Taniej jest wyczyścić filtr niż go wymienić. Jesteśmy również bezkonkurencyjni cenowo.

Czyszczenie DPF Jozefow - Jozefow stosuje metodę dokładnego mycia DPF.

Metoda hydrodynamiczna polega na umieszczeniu filtra w maszynie. Metoda wtryskowa usuwa zanieczyszczenia z filtrów dzięki zastosowaniu nietoksycznych, bezpiecznych detergentów pod precyzyjnie kontrolowanym ciśnieniem. Zapewnia to pełne dotarcie do każdego kanału. Po umyciu filtr należy dokładnie wysuszyć.

Ostatnia faza obejmuje kontrolę i badanie przeciwciśnienia wylotowego. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z wyników, możemy powtórzyć cały proces. Na tym wszystko się kończy. Po dokładnej kontroli czysty, "nowy" filtr wraca do swojego właściciela. Czy to brzmi dobrze? Zdziwisz się, jak łatwo można przywrócić bezpieczeństwo i komfort w Twoim samochodzie.

Przyszłość seksu 08:47, dnia 22 kwiecień 2022r.
Szalunki Janki 17:18, dnia 22 maj 2022r.
Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*