MENU
Jesteś tutaj: Budowlanka Szalunki Janki

Szalunki Janki

17:18, dnia 22 maj 2022r.
Kategoria:Budowlanka
416
0

Wypożyczalnia szalunków JankiJanki to zaufane źródło wynajmu szalunków.

Nasza firma może pomóc Ci przyspieszyć, zabezpieczyć i usprawnić pracę przy budowie domu lub innego rodzaju budynków (w tym przy dużych projektach robót publicznych). Jesteśmy firmą budowlaną z siedzibą w Jankach, która specjalizuje się w wynajmie rusztowań i szalunków. Oferujemy prostą, ekonomiczną i bezproblemową usługę wynajmu, która jest opłacalna.

Jesteśmy w stanie ocenić wielkość Twojego projektu i dopasować do niego odpowiednie elementy i systemy, ponieważ działamy już od dawna. DOKA i PERI, pionierzy w zakresie nowoczesnej techniki deskowań i bezpieczeństwa, dysponują sprzętem, którym dysponujemy. Produkty te są elastyczne i można je konfigurować za pomocą kompatybilnych połączeń. Oferują one również najwyższy poziom bezpieczeństwa i funkcjonalności. Te gotowe rozwiązania pozwolą Ci stworzyć dowolny typ szalunku, bez względu na jego złożoność.

Stabilniejsze, bezpieczniejsze i bardziej przystępne cenowo.

Nasze doświadczenie to Twoja pewność!

Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym:

  • szalunki ścienne, stropowe, słupowe i fundamentowe, 
  • rusztowania,
  • dźwigary,
  • trójnogi,
  • głowice,
  • sklejka.

Po wybraniu dogodnej opcji wynajmu, chętnie pomożemy Ci ustalić wszystkie szczegóły. Zawsze dobieramy indywidualne opcje wynajmu dla każdego klienta. Staramy się być przyjaźni zarówno dla Ciebie, jak i dla naszych kontrahentów.

Oferujemy również możliwość negocjowania warunków początkowych. Jeśli potrzebujesz transportu, zorganizujemy go. Odciążymy Cię z kłopotów.

Czy gotowe rozwiązania technologiczne są warte wysiłku?

Tradycjonaliści będą mogli podważyć sensowność takiego przedsięwzięcia. Trudno to wynająć, skoro można mieć wszystko samemu i nikomu nie płacić. Okazuje się, że na korzystaniu z gotowych formularzy można tylko zyskać - i to na wielu płaszczyznach!

  1. Po pierwsze, oszczędzasz pieniądze. Zakup szalunków jest ekonomicznie nieopłacalny, jeśli jesteś osobą prywatną lub firmą, która korzysta z nich sporadycznie. Wypożyczenie drewna jest tańsze niż jego zakup. Nie mówimy tu o najtańszym, ale o najbezpieczniejszym dostępnym systemie.
  2. Po drugie, gotowe rozwiązania są znacznie szybsze niż metody tradycyjne. Ponieważ wszystkie elementy są kompatybilne i można je połączyć w ciągu kilku sekund, montaż kompletnego deskowania jest znacznie szybszy niż w przypadku metod tradycyjnych. Wystarczy dopasować wysokość podłogi i zatrzasnąć je.
  3. Po trzecie, nasza firma VIKA i jej kompleksowa obsługa  to świetny sposób na zaoszczędzenie miejsca, zwłaszcza jeśli masz małą działkę. Przechowywanie materiałów nie jest trudne. Może to być problem, ponieważ często trwa to wiele lat i zajmuje miejsce. Przyjeżdżamy, ładujemy sprzęt, a potem sprzątamy!

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby obejrzeć galerię zdjęć i dowiedzieć się więcej o gotowych technologiach.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*